Plastik Enjeksiyon Baskı

Plastik Enjeksiyon BaskıSeri İmalat

Seri imalatta benzersiz kalite!

Teklif Alın

Plastik Enjeksiyon Baskılarınız için, kalıp tasarımı, kalıp imalatı ve parça baskılarınızı gerçekleştiriyoruz.

Master Model olarak savunma sanayi, otomotiv, medikal, beyaz eşya vb. farklı sektörlerin plastik enjeksiyon baskı aşamasında seri plastik üretimini gerçekleştiriyoruz. Mevcut kalıplardan plastik enjeksiyon ile baskı alma, parçaların montajını sağlama, ürün paketleme ve sevkiyatını sağlama aşamalarında da çözümler sunuyoruz.

7 gün 24 saat seri plastik fason baskı üretimleri gerçekleştiriyoruz. Plastik Enjeksiyon Baskı hizmetlerimiz proje bazlı ve plastik enjeksiyon işlerine göre nispeten daha az adetli (10.000-50.000) olabilir.

Plastik enjeksiyon imalat teknolojisi termoplastik malzemelerin şekillendirilmesinde kullanılan bir üretim yöntemdir. Plastik enjeksiyon ile seri üretimde yüksek hassasiyet ve verimlilik sağlanır.

Master Model, heyecan yaratan plastik ürünlerinizi hayata geçirir. Üretimde yüksek hassasiyet, üstün yüzey kalitesi ve kaliteli ürünler ortaya koyar. Terminlerinizin kısa, maliyetlerinizin kısıtlı olduğu bir ortamda iyi bir çözüm ortağı arıyorsanız Master Model, hayallerinizi süsleyen o firma olacaktır.

Plastik Enjeksiyon Ekipmanlarımız

Plastik Enjeksiyon Nedir?

Plastik Enjeksiyon

Plastik enjeksiyon nedir sorusunun cevabını üretim süreci ile açıklayalım. Öncelikle granül ya da toz halindeki termoplastik malzemelerin eritilip sıvı hale getirilmesiyle hammadde işlemi başlar. Akabinde, bu likit plastik malzeme, yüksek basınçlı bir enjeksiyon makinesinin hunisine aktarılır. Plastik enjeksiyon makinesi, likit malzemeyi kalıp boşluğuna enjekte eder ve belirli bir süre boyunca baskı altında tutar. Sonuç olarak, kalıp açılır ve plastik ürün çıkarılır.

Teklif Alın

Plastik Enkjeksiyon Baskı Yapan Firmalar

Plastik Enkjeksiyon Baskı Yapan Firmalar arasında, piyasadaki yüzlerce ürüne katkı sağlamış olamaktan gurur duyuyoruz. Siz de plastik parça ürettirmek isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.