Polyjet Teknolojisi

Polyjet Teknolojisi Polyjet 3D Baskı Teknolojisi

Polyjet 3D yazıcılardan üretim ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Alın

Hızlı prototiplemede en ileri teknoloji olarak geçen Polyjet 3D printer teknolojisi 14 mikrona kadar ince katmanlara sahip konsept model, son kullanıcı ürünü ve prototip üretiminde oldukça başarılıdır. Aynı 3D baskıda birden fazla malzeme ve renk kullanabilme özelliği ile parçalı üretimi gerektirmez. Bunların yanı sıra Polyjet teknolojisi ile parça üzerinde desen ve doku üretebilmek de mümkündür. 2.000’den fazla dijital malzeme seçeneği ile geniş bir malzeme yelpazesi vardır. UV kürlenebilir malzemeler, 27 95 arası Shore A değerlerinde parça basabilme yeteneği ve yarı saydamlıktan matlığa geniş bir skalada yüzeyler üretebilme kabiliyeti ile polyjet teknolojisi ihtiyacınız olan üretimde sizlere fazlasıyla iyi sonuçlar verecektir. Farklı Shore değerlerinde üretim yapabilmek, daha gerçekçi testler yapılmasını sağlar.

Polyjet Teknolojisi Uygulama Örneklerimiz

Polyjet Teknolojisi

Polyjet 3D Yazıcı Teknolojisi

Bir tabla üzerine püskürtülen fotopolimer reçinenin UV ışığı yardımıyla katılaştırılarak katman katman birleştirilmesiyle parça üretimi yapılmasını sağlayan teknolojiye polyjet teknolojisi denir. PolyJet, pürüzsüz parçalar, prototipler ve modeller üreten güçlü bir 3D baskı teknolojisidir. Mikroskobik katman çözünürlüğü ve 0,014 mm’ye varan doğrulukla, en geniş malzeme yelpazesini kullanarak, ince duvarlı ve karmaşık geometrili parçalar üretebilir. Polyjet 3D printer teknolojisi ile yüksek ölçüsel hassasiyet ve üst düzey yüzey kalitesine sahip parçalar üretilebilir. PolyJet 3D printer teknolojisi ile plastik, esnek ve şeffaf malzemeleri aynı anda kullanarak tek seferde hibrit prototipler üretilebilir. PolyJet teknolojisi ile üretilen parçalar yüksek yüzey kalitesinde olduğu için boyama ve parlatma gibi ardıl işlemler hızlı ve kolay yapılır.

Teklif Alın

Polyjet 3D Printer Uygulama Örnekleri

Kavramsal Prototipler
Sağlık Sektörü Prototipleri
Otomotiv Sektörü Prototipleri
Medikal Sektörü Prototipleri
Master Modeller
Pazarlama Modelleri
Anatomik Modeller
Fuar ve Sergi Ürünleri
Son Kullanıcı Ürünleri

ve çok daha fazlası…

Polyjet 3D Baskı Teklifi

Hızlı prototiplemede (rapid prototyping), yumuşak dokunuşlu yüzey, farklı renk ve desenler, net bileşenler, esneklik ve menteşe içeren prototip ihtiyaçlarınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.