Scantech3d AXE B11

AXE-B11 3D Mavi Lazer Tarayıcı

AXE-B11 3D tarayıcı, 2.000.000 ölçüm / s tarama hızıyla optik ölçüm teknolojisini kullanır, nesnenin 3D verilerini hızla yakalar ve geometrik yüzeyde hassas sapmalar elde eder.

İletişime Geçin
SCANTECH3D AXE-B11

Küresel inisiyatif yerleşik fotogrametri sistemi ile AXE-B11, ultra geniş tarama alanı ve metroloji düzeyinde ölçüm doğruluğu sağlar. Nesnenin boyutu, şekli, malzemesi ve karmaşıklığı gibi sınırlamalardan kurtulan AXE-B11, verimli yüksek hızlı tarama ve hassas derin delik taramanın çalışma modlarını özgürce seçebilir. Ekstra cihazların yardımı olmadan orta ve büyük ölçekli projelerde ultra yüksek hassasiyetli 3B incelemeyi gerçekleştirir.

Hız Odaklı
17 çapraz mavi lazer çizgisi, 2.000.000 ölçüm / sn ile son derece hızlı ve hassas yanıt sağlar.
Hacimsel Doğruluk
Küresel inisiyatif yerleşik fotogrametri sistemi, 0,030 mm / m hacimsel doğrulukla orta ve büyük boyutlu nesneleri ölçmek için tasarlanmıştır.
Esnek Anahtarlama
Çalışma modları, tarama ihtiyaçlarına göre serbestçe geçiş yapabilir: verimli, rakipsiz hızlı tarama; derin delikler ve ölü açılar gibi karmaşık konumlarla ilgilenen hassas derin delik taraması
Ultra Geniş Görüş
860 mm × 600 mm’lik ultra geniş tarama alanı, optimum ve sorunsuz bir 3D tarama deneyimi sağlar.
Çift Tarama Modu
11 çapraz mavi lazer + 1 ekstra mavi lazer çizgisi sayesinde AXE-B11, büyük ölçekli tarama için yüksek verimli modu destekler ve tek satırlı tarama modu, derin delik ve ölü açı denetimi gibi özel gereksinimleri karşılar.